Site Analizi

Bu hizmetimizde eski sitenizin mobil uyumluluk, tarayıcı uyumluluk ve arama motorlarına uyumluluğunu analiz ediyoruz. Gereken işlemleri yaparak site verimliliğini artırıp sitenin mülkünü kusursuz hale getiriyoruz. Yapılan bu işlem google gibi arama motorlarında firmanızı önde çıkartıyor, kusurlu sitelerden arındırıyor ayrıca görseli düzeltilerek göz alıcı şık bir site haline getiriyoruz. Kısacası bu hizmetimize tamirat tadilat diyebiliriz.

Analiz

Öncelikli olarak eski sitenizi inceliyoruz. Eksikleri, görsel hataları, kodlama hatalarını, Olmaması gereken yazılımları ve mobil görünürlüğünü kontrol edip bulguları rapor olarak hazırlayıp müşterimize sunuyoruz.

analiz

Uygulama

Hazırlamış olduğumuz rapor doğrultusunda sitedeki hata, eksikler ve olması gereken modüller bu aşamada web sitesine entegre edilmektedir. Ve yapılan her işlem seo ya uyumlu olacak şekilde ayarlanmaktadır. İlk hedefimiz eski sitenizi %100 seo uyumlu bir site haline getirmektir.

modul

Tasarım Rötüşleri

Kodlama bakımından hatalar ve eksiklikler giderildikten sonra üçüncü aşama olan rötüş işlemine geçilir. Tamamen görsel olarak yapılacak işlemdir. Hem mobil hemde normal tarayıcı sayfasında uygulama yapılacaktır. Bu aşamada görünümde yapılan hatalar, demode olan görsellik kaldırılıp yerine modern görsellik getirilecektir.

<Web Tasarim

Sayga Linkleri

Yayında olup sayfa yaşı 5 yıldan büyük olan web sitelerinin %90lık bir bölümünde seo url bulunmamaktadır. Siteyi modern bir site haline getirirken seo bakımından zengin olan bir site halinede getiriyoruz. Her sayfayı seo url yapısına uygun yaparak seo işleminin kalbi olan bu aşamayı gerçekleştirmiş oluyoruz.

seo url

Uyumluluk

Artık sorunları giderilmiş eksikleri tamamlanmış hem mobil hemde normal tarayıcı uyum sorunu olmayan bir siteniz bulunmaktadır. Bir siteye %100 uyumlu diye bilmek için bahsi geçen tüm işlemlerin eksiksiz olarak yerine getirilmesi gerekmektedir.

Web Tasarim