Kurumsal Anlaşma


Kurumsal Bakım Anlaşması

A-ztek bilişim teknolojileri olarak, kurumsal bakım anlaşmaları yapmaktayız. Böylelikle ufak miktarlar ödeyerek istediğiniz periyot aralıklarında bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bakım Anlaşması Nedir?


Kurumsal bakım anlaşması; Düzenli periyotlarda bilgisayar sistemlerinin kontrol edilmesi ve oluşabilecek sorunların henüz oluşmadan önlenmesi için firmamızla yapılan hizmet anlaşmasıdır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?


Kurumsal bakım anlaşması, Bilgisayar sistemleri, altyapı, bilgisayar çevre bileşenleri,bilgisayar onarım, bilgisayar sistem sorunları, Güvenlik Kamera ve sistemleri gibi hizmetleri kapsamaktadır. Gerek olmayan hizmetler anlaşmadan çıkarılabilir.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Maliyeti Nedir?


Kurumsal Bakım Anlaşması maliyeti bilgisayar, server ve bilgisayar çevre birimlerinin durumu, kullanım amaçları ve sayısına göre değişmektedir. Fiyatlandırma bu faktörler göz önünde bulundurularak analiz yapıldıktan sonra teklif olarak müşteriye sunulmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?


Kurumsal Bakım Anlaşması 3, 6, 12 aylık süreler halinde yapılmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?


Kurumsal bakım anlaşması yapan müşterilerimiz ay içerisinde ihtiyaç duyulacak zorunlu servislerde ücret ödemezler. Gerek duyulur ise daha hızlı destek sağlamak adına telefon ve uzak bağlantı yöntemi gibi alternatiflerden yararlanabilirler. Donanım ve sistem bozukluğuna uğramazlar. Belirlenen zamanlarda bilgisayarların yedekleri alınır yedek kayıbı yaşamazlar. Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar. Yukarıda bahsettiğimiz avantajlardan yararlanmaları durumunda ek ücret ödemezler. Ayrıca parça değişimi gerektirecek bilgisayar onarımlarında yada bilgisayar çevre bileşenlerinde özel ödeme koşulları ve özel indirimlerden yararlanabilirler.